.

Pragniemy zaprosić Was do skorzystania z oferty turystycznej, która jest kierowana do wyjątkowych ludzi, wrażliwych na klimat dawnych wieków, rozkochanych w stylu retro. W naszym rodzinnym dworku przygotowaliśmy dla Was 5 oryginalnie wyposażonych pokojów ustrojonych antykami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładkach poniżej. Strona główna prezentuje nie tak oczywiste, jak Kraków, czy Wieliczka atrakcje w naszej okolicy, na pozostałych podstronach zobaczycie naszą ofertę oraz zapoznacie się z pokojami gościnnymi.
W obiekcie mieści się Muzeum Dwór Feillów z galerią malarstwa i rysunku młodopolskiej artystki Stefanii Feill.

Nasza oferta

Serdecznie zapraszamy gości do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. W naszym dworku wyposażyliśmy antykami 5 przytulnych i wygodnych dwuosobowych pokojów. Każdy z pokojów ma własną łazienkę. Nazwy pokojów inspirowane są retro kabaretami artystycznymi lub rewiowymi. 
W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Goście mogą zamówić pozostałe posiłki: obiad, kolację, obiadokolację, posiłek z grila, etc. Wszystko to ustalamy indywidualnie przy dokonywaniu rezerwacji. 
Prosimy o dokonywanie rezerwacji noclegów przynajmniej na kilka dni przed przyjazdem. Nie prowadzimy restauracji, nie mamy zatem zapasów żywności. Z tego powodu nie przyjmujemy gości "na ostatnią chwilę". Karmimy gości wyłącznie świeżymi produktami, które pozyskujemy od okolicznych rolników (warzywa, owoce, jaja) oraz od lokalnych producentów (mieso, wędliny, sery). 
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 20 zł/osoba/doba na konto podane w zakładce "kontakt".
Ofertę kierujemy do osób, których zainteresowania dotykają spraw historii oraz sztuki. Głównym walorem tego miejsca jest położenie w bezpośredniej bliskości lasu, a jednocześnie w niedużej odległości od Krakowa (30 km). Gwarantuje to z jednej strony dobry dojazd z i do tego pięknego, pełnego zabytków miasta, jak i ciszę, spokój i czyste powietrze, którego nie można odnaleźć w aglomeracji miejskiej. Osoby, które chcą na jakiś czas odpocząć od swoich codziennych domowych i zawodowych obowiązków znajdą tutaj doskonałe warunki. Jedynym hałasem, jakiego można u nas doświadczyć, jest śpiew ptaków i czasami odgłosy rodziny kun, z którą, jak to zawsze bywa w leśnym otoczeniu, dzielimy nasz dworek.
Nasz obiekt otoczony jest drzewami. Jest przez to przytulny i nastrojowy, a my zapewniamy gościom serdeczną, domową atmosferę. Dbamy, aby obiekt zachował swój zaciszny, kameralny charakter, z tego powodu nie wynajmujemy dworku na wesela, komunie i suto zakrapiane alkoholem głośne imprezy. 
Zapraszamy natomiast grupy zorganizowane oraz gości indywidualnych (do 10 osób) na organizowane przez nas warsztaty tematyczne. Grupy 6-10 osób mogą zamówić u nas warsztaty w dogodnym dla siebie terminie na niżej podane tematy:

-nauka wytwarzania domowego mydła
-podstawy zielarstwa
-warsztaty plastyczne (wszystkie techniki i tematy)

Z przyjemnością nawiążemy kontakt z instruktorami innych dziedzin, którzy zechcą z nami współpracować przy organizacji warsztatów.

Udostępniamy obiekt do sesji fotograficznych, ślubnych oraz jakich tylko sobie Państwo wymarzą. Pobieramy za to opłatę w formie cegiełki o wartości 100 zł, która jest przeznaczona na cele statutowe naszego Muzeum Dwór Feillów.
Jesteśmy miłośnikami zarówno historii, jak i przyrody. Z tego względu stworzyliśmy w naszym obiekcie ekologiczną infrastrukturę. Nie przyczyniamy się do zwiększania wszechobecnego smogu, gdyż dom ogrzewany jest prądem z własnej elektrowni fotowoltaicznej. W razie srogich zim, dogrzewamy dworek gazem. Ścieki natomiast są odprowadzane do najnowocześniejszej na dzień dzisiejszy domowej biooczyszczalni.