.

Pragniemy zaprosić Was do skorzystania z oferty turystycznej, która jest kierowana do wyjątkowych ludzi, wrażliwych na klimat dawnych wieków, rozkochanych w stylu retro. W naszym rodzinnym dworku przygotowaliśmy dla Was stylowe i oryginalnie wyposażone pokoje ustrojone antykami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładkach poniżej. Strona główna prezentuje nie tak oczywiste, jak Kraków, czy Wieliczka atrakcje w naszej okolicy, na pozostałych podstronach zobaczycie naszą ofertę oraz zapoznacie się z pokojami gościnnymi.
W obiekcie mieści się Muzeum Dwór Feillów z galerią malarstwa i rysunku młodopolskiej artystki Stefanii Feill.

sobota, 17 września 2016

Po festiwalu.

11 września 2016 roku odbył się na terenie szkoły podstawowej w Trzcianie VI Festiwal Rosołu. Impreza ta organizowana jest przez Lokalną Grupę Działania Dolina Raby.
Celem jest podtrzymanie tradycji związanej z królową polskich zup. Konkursowe dania zostały poddane szczególowej analizie. Eksperci nie tylko kosztowali, ale również analizowali skład rosołów. Z nieoficjalnych źródeł wiem, że preferowane były zupy z tradycyjnymi dodatkami, bez żadnyh sztucznych konserwantów i ulepszaczy smaku typu vegeta.
Szczególowa relacja z imprezy znajduje się pod tym liniem.
Mnie najbardziej podobały się serdaczki pań z koła gospodyń wiejskich.